Maximální prostor a bezpečí pro vaše data

Zálohujte soubory na Ulož.to Disk a získejte neomezený přístup ke svým datům kdykoliv a odkudkoliv. Soubory jsou bezpečně uloženy a chráněny proti ztrátě nebo poškození.

Získat Disk zdarma

Sdílejte jednoduše a bezpečně

Data jsou zabezpečeny end-to-end šifrováním, takže ani provozovatel služby neví co v nich je.

Poslat soubory

Dostatek prostoru

S plány až do velikosti 200 TB budete mít vždy dostatek místa pro všechny vaše data. Ulož.to Disk nabízí i plán FREE, který je zdarma a uložit můžete až 50 GB souborů.

Získat Disk

Bezpečnost dat

Vaše soubory jsou uložené na našich zabezpečených serverech a jsou chráněny před ztrátou nebo poškozením. Služba používá nejmodernější technologie, které vaše soubory vždy chrání před neoprávněným přístupem.

Získat Disk

Moderní aplikace

Mějte své soubory vždy při ruce. Díky našim aplikacím můžete soubory nahrávat nebo stahovat z libovolného zařízení s připojením k internetu a díky automatickému zálohování aplikace Ulož.to Disk pro Windows, jsou vaše lokální soubory automaticky kopírovány do cloudu.

Instalovat aplikace

Vyberte si svůj plán

Pro začátek můžete vyzkoušet FREE plán, který nabízí 50 GB prostoru zdarma a následně upgradovat na vyšší plány podle vašich potřeb. Všechny plány nabízíme v měsíční i roční variantě předplatného. Nákup ročního předplatného je vždy výhodnější.

FREE
50 GB
Zdarma
PREMIUM
10 TB
150 Kč / měsíc
MAX
50 TB
360 Kč / měsíc
ULTRA
100 TB
720 Kč / měsíc
ULTIMATE
200 TB
1440 Kč / měsíc