Vypadá to, že používáte zastaralou verzi Internet Explorer. Raději si prohlížeč aktualizujte nebo vyzkoušejte jiný.  ×

Za účelem třídění obsahu nevhodného pro mladistvé osoby, prosíme o vyjádření, zda jste již dosáhl zletilosti: ANO, jsem starší 18 let NE, jsem mladší

Ulož.to" Kynologický klub Březolupy

  • 0
  • Rozlišení 1440x1080
  • Čas 4:56
  • Velikost 815 MB

Kynologický klub Březolupy 2016


Historie březolupského kynologického klubu se začala psát více než před dvaceti lety. Dříve však byla kynologie součástí Svazarmu, poté se vyčlenila jako samostatný zájmový spolek. Tehdy se výcviku účastnila převážně služební plemena (němečtí ovčáci, rotwaileři, belgičtí ovčáci, apod.. Naši předchůdci se výcviku věnovali velmi aktivně, několik z nich se účastnilo se svými psy zkoušek poslušnosti. Patří jim poděkování za založení kynologickému klubu v naší obci, protože díky nim máme možnost pokračovat v jejich stopách.

Dnešní kynologický klub se od předchozích let malinko změnil. Zatímco dříve navštěvovala kynologické spolky pouze plemena služební, v současnosti nejsou na cvičišti vyjímkou plemena lovecká nebo společenská. Mezi námi můžete vidět kromě německých ovčáků a rotwailerů také výmarského ohaře, jack russella teriéra, retrívra,boxera, bulmastifa, australského salašnického psa, středoasijského pasteveckého psa, bernského salašnického psa, moskevského strážného psa a další plemena. Kromě místních dojíždějí do Březolup se svými psy cvičit i lidé z okolních vesnic - např. z Topolné, Bohuslavic, Bílovic, Nedachlebic, Šarov, Velkého Ořechova, Biskupic, Uherského Hradiště, Uherského Brodu a nás to velice těší.


Pokud i Vy máte doma nového štěněcího kamaráda a chcete poradit s jeho výcvikem, neváhejte a kontaktujte nás.

Těšíme se na Vás

Celý Tým Kynologického Klubu Březolupy ;)


http://www.kynologove-brezolupy.wz.cz/

Zobrazit/skrýt více obsahu

Probíhá stahování souboru
Zavřít reklamní sdělení
Rychlé stažení 13 min.
FREE stažení 88 min.
Stáhnout rychle (10)

Cena stažení už za 2,40 CZK *

reklamní sdělení

Komentáře

  • Žádné komentáře k zobrazení
reklamní sdělení