Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

New York - America Facts vs.Fiction - Welcome To The Big Apple_720p (CZ-EN).mkv

  • 0
  • Rozlišení 1280 × 720
  • Čas 22:29
  • Velikost 896 MB
  • 0
  • Oblíbené
  • Parametry
  • Nahlásit

TV dokument o New Yorku:

Amerika: Fakta vs fikce - Vítejte ve Velkém Jablku
Budova Empire State Building a nádraží Grand Central Terminal

The 100 Wonders Of The World - Statue Of Liberty
The Empire State Building and Grand Central Terminal

Nahráno z TV: Discovery Showcase HD
Jazyk (language): česky, anglicky (czech, english)

CZE info:
V tomto pořadu moderovaném bývalým námořním důstojníkem Jamiem Kalerem se pokusíme odhalit doposud neznámá fakta z americké historie a udělat tak tlustou čáru mezi pravdou a fikcí.
Historie jak ji známe, je plná děr a polopravd. Ohromné množství zajímavých detailů se v průběhu historie ztratilo, bylo překrouceno, zakryto nebo jednoduše ignorováno. Druhá série pořadu Amerika: fakta versus fikce se pokouší o nápravu. Moderátorem série je bývalý námořní důstojník a herec Jamie Kaler. Budeme doslova šokováni utajenými skutečnostmi, které jsou spojené s nejznámějšími a nejoblíbenějšími příběhy z historie USA. Tato fakta dokreslují celou pravdu a někdy vyvracejí mylná přesvědčení. Ve druhé sérii uvidíme například poslední vzepětí generála Custera, zlatou horečku, krach na burze v roce 1929 a mnohem více.

ENG info:
In this show, moderated by former naval officer Jamie Kaler, we will try to uncover the previously unknown facts from American history and make the fat line between truth and fiction.
History as we know it is full of holes and half-truths. A tremendous amount of interesting details have been lost during history, twisted, concealed, or simply ignored. The second series of America: facts versus fiction is trying to fix it. The moderator of the series is a former naval officer and actor Jamie Kaler. We will literally be shocked by the secret facts that are associated with the most famous and popular stories from the history of the United States. These facts illustrate the whole truth and sometimes rebut misconceptions. In the second series, we will see, for example, General Custer's final upbeat, gold fever, stock market crash in 1929 and much more.

Více informací o New Yorku / More information about New York:
http://www.newyork-web.cz

Zobrazit/skrýt více obsahu

reklamní sdělení

Komentáře

  • Žádné komentáře k zobrazení
reklamní sdělení