Sherlock_Holmes_versus_Arsene_Lupin_CZ_funkcni_na_Windows_7-8-10_a_vyssich.rar

  • +8
  • Velikost 1.4 GB
  • +8
  • Oblíbené
  • Přidat na Disk
  • Obsah archivu
  • Poradit

Sherlock Holmes versus Arséne Lupin je 3D adventura, která byla vyrobena v roce 2007 společností Frogwares Game Development Studio. Jedná se o čtvrtý díl ze série detektivních 3D adventur SHERLOCK HOLMES. Hra je určena pro Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšší. (POKRAČUJTE ROZKLIKNUTÍM VE ČTENÍ...)

Ve čtvtém díle adventurní série od studia Frogwares si Sherlock Holmes odskočí od vyšetřování vražd k vyšetřování krádeží. Autoři hry totiž hledali inspiraci v dílech francouzského spisovatele Maurice LeBlanca, který vytvořil postavu geniálního zloděje a mistra převleků Arséne Lupina, a právě on bude hlavním sokem slavného detektiva. Lupin pošle Holmesovi dopis, v němž mu oznámí, že v pěti dnech ukradne pět vzácných předmětů, které jsou uložené na významných místech v Londýně. Holmes tuto "výzvu" přijme a společně s kolegou Watsonem se vydává po Lupinových stopách. Hra byla vydána zhruba rok po předešlém díle (The Awakened), což se poněkud odrazilo na počtu novinek. Grafika a hudba jsou stejné, a nezměnilo se ani ovládání, které je opět vyřešeno netradiční formou, jelikož hráč ovládá herní postavy (Holmes, Watson, Lestrade) z 1st person pohledu. Výrazné změny jsou viditelné především v samotném herním konceptu, poněvadž se na úkor hledání a kombinování předmětů zvýšil počet hádanek, puzzlů a hlavolamů, v nichž hráč zužitkuje především logické myšlení, prostorovou představivost, znalosti matematiky, ale i historie. Holmes má k dispozici několik pomůcek, jako je lupa, metr, mapa, zápisník anebo brašna, která slouží jako inventář.

Poznámky:

• Při instalaci hry se řiďte návodem v textovém souboru "!_CTI_MNE_!.txt".

• Hra je v ČEŠTINĚ. Texty jsou české, dabing v angličtině.

• Před instalací hry aktualizujte ovladače grafických karet na co nejnovější verze a rovněž si nainstalujte balík herních ovladačů DirectX 9.0c a všechny dostupné balíky systémových knihoven "Microsoft Visual C++ Redistributable Packages".
DirectX 9.0c je ke stažení například zde: directx-9-0c-aug2009-redistributable-rar
Microsoft Visual C++ Redistributable Packages jsou dostupné třeba zde: vcredist-komplet-rar

• Pro fungování hry musíte mít nainstalován ovladač nVidia PsysX.

• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů a deprivantů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této staré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stará herní klasika (hratelné na Windows 7/8/10 a vyšších):

ulozto.cz/m/howady/Old-Games-Revival/Old-Games-Classics

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další starší hry (hratelné na Windows 7/8/10 a vyšších):

ulozto.cz/m/howady/Old-Games-Revival

.

Zobrazit/skrýt více obsahu

reklamní sdělení
reklamní sdělení

Komentáře

  • Žádné komentáře k zobrazení
reklamní sdělení